Boulderen wordt steeds populairder in Nederland, er zijn de afgelopen jaren dan heel wat boulderhallen bijgekomen! Het is een sport wat je zowel alleen als samen kan doen, voor zowel oud als jong, en het is een uitdaging voor zowel lichaam als geest . Misschien heb je al kennis gemaakt met de sport via vrienden of collega’s. Men vindt dan in de boulderhal ook vaak  groepen mensen die boulderen vanwege een teamuitje van werk, studievereniging, studentenvereniging, etc.

Hieronder is de lijst met alle indoor boulderhallen van Nederland. Hiervan weet je zeker dat je urenlang in de boulderhal kan vertoeven. Je kunt er ook een sportief dagje uit van maken.

Laatste update: 10 april 2018

Naam Locatie Website
Impact boulderhal Almere impactboulderhal.nl
Kei Boulderhal Amersfoort keiboulderhal.nl
Het Lab Amsterdam hetlabamsterdam.nl
Monk Bouldergym Amsterdam Amsterdam monkamsterdam.nl
RijnBoulder Arnhem rijnboulder.nl
Boulderhal Bruut Breda bruut.nl
Bouldercentrum Delfts Bleau Delft delftsbleau.nl
Boulderhal De Campus Den Haag boulderhaldecampus.nl
Monk Bouldergym Eindhoven Eindhoven monkeindhoven.nl
Cube Bouldergym Enschede cubebouldergym.nl
Gropo Bouldergym Groningen gropo.nl
Boulderhal Kunststof Leiden boulderhalkunststof.nl
Grip Boulderhal Nijmegen gripnijmegen.nl
Bolder Neoliet Rotterdam neoliet.nl
Monk Bouldergym Rotterdam Rotterdam monkrotterdam.nl
Graviton Bouldergym Sittard gravitonbouldergym.nl
Boulderhal Block013 Tilburg block013.nl
Boulderhal Sterk Utrecht boulderhalsterk.nl
Boulderhal Energiehaven Utrecht boulderhalenergiehaven.nl
Boulderhal de Fabriek (in opbouw) Haarlem https://www.facebook.com/boulderhaldefabriek
Radium Boulders (in opbouw) Maasstricht https://www.facebook.com/radiumboulders/

*Bij sommige klimhallen (wandklimmen met touw) is vaak ook een gedeelte waar je kunt boulderen. Zie de lijst klimhallen met boulderruimte voor een overzicht.

Binnen boulderen is laagdrempelig en is meestal een opstapje naar het buiten boulderen. Als je voor de eerste keer naar een boulderhal gaat, dan is het handig om een introductieles te doen of iemand mee te nemen die de basis van het boulderen kan uitleggen. Kijk van tevoren op de website van de boulderhal op welke dagen en tijden er introductielessen zijn. Als dat niet gaat lukken, vraag dan degenen die er werken of ze tijd hebben voor een uitleg.

De meeste boulderhallen hebben dezelfde openingstijden en bieden dezelfde faciliteiten aan. Omdat veel boulderhallen doordeweeks tot 23.00 uur open zijn, kun je er vaak nog terecht na je werk of studie om je even fysiek en mentaal in te spannen. Er is een speciaal ingerichte ruimte voor warming up, krachttraining, techniekoefeningen, rekken en strekken, cooling down, etc. Achteraf kun je lekker een drankje aan de bar drinken en napraten met je mede-sporters. Heb je ergens in je lichaam last of twijfel je over een oude blessure? In de meeste boulderhallen is er op een vaste dag en tijd een fysiotherapeut aanwezig, waar je gratis je vraag kan stellen. Bij ernstige last is het wel beter om je eigen huisarts of fysiotherapeut te raadplegen.

De meeste boulderhallen bieden korting aan voor jeugd, NKBV-leden en studenten. Vergeet dus vooral niet je studentenpas mee te nemen!

pofzak_kunst_werck_boulderhal_kunststof_leiden_4

Adressen

Impact boulderhal
Bongerdstraat 6
1326 AB Almere

Kei Boulderhal
Soesterweg 314
3812 BH Amersfoort

Monk Bouldergym Amsterdam
Aambeeldstraat 26
1021 KB Amsterdam

Het Lab Amsterdam
Transformatorweg 32
1014 AK Amsterdam

RijnBoulder
Olympus 3
6832 EL Arnhem

Boulderhal Bruut
Spinveld 66 A1
4815HT Breda

Bouldercentrum Delfts Bleau

Schieweg 15
2627 AN Delft

Boulderhal De Campus
Kerketuinenweg 55
2544 CV Den Haag

Bouldermuur Den Haag
Jaap Edenweg 10
2544 NL Den Haag

Monk Bouldergym Eindhoven
Strijp S / gebouw SBX
5616 LW Eindhoven

Cube Bouldergym
Hoge Bothofstraat 49
7511 ZA Enschede

Gropo Bouldergym
Ulgersmaweg 8
9731 BS Groningen

Boulderhal Kunststof
Rooseveltstraat 49-E
2321BL Leiden

Grip Boulderhal
Kamerlingh Onnesstraat 35
6533HK Nijmegen

Bolder Neoliet
Keilestraat 9 Havennummer 296
3029 BP Rotterdam

Monk Bouldergym Rotterdam
Ceintuurbaan 183
3051KC Rotterdam

Boulderhal Block013
Lovense Kanaaldijk 47 (Gebruik Lovensekanaaldijk 47 in de 9292 site/app)
5013BJ Tilburg

Graviton Bouldergym
Geerweg 2
6135 KC Sittard

Boulderhal Energiehaven
Elektronweg 10A
3542 AC Utrecht

Boulderhal Sterk
Koningin Wilhelminalaan 4
3527 LD Utrecht